the lord Skrevet 8. september 2009 Skrevet 8. september 2009 Jeg har fått virus(på en annen pc enn den jeg skriver på nå) og ønsker derfor å innstallere windows xp på nytt. Jeg får opp den typiske blå skjermen og setup begynner. Men ved første valg hvor jeg trykker "enter" og dermed ønsker å innstallere windows kommer feilmeldingen om at setup ikke kan finne noen "hard disk drives" på pcen. Jeg må da exit setup. Hva kan dette skyldes? Er det noen endringer jeg må gjøre? Tar i mot svar med takk!
War Skrevet 8. september 2009 Skrevet 8. september 2009 (endret) Boot og trykk del, i bios , finner du harddisken der? Er det sata disk? Kanskje du må trykke F6 under install og legge inn driver? Edit, ser nå at du postet i laptopdelen. Bruker du cd eller recovery fra en image på en egen partisjon. Endret 8. september 2009 av War
the lord Skrevet 8. september 2009 Forfatter Skrevet 8. september 2009 Hvor får jeg i såfall tak i drivere? Jeg har en toshiba satelite t2750 kjøpt i fjor sommer, men vet ikke hvilken harddisk jeg har. Jeg bruker xp-cd. Harddisken står på "info" i bios, jeg klarer også å komme inn i utforsker hvis jeg slår på på vanlig måte.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå