direkte Skrevet 20. august 2009 Skrevet 20. august 2009 Noen som vet? Går det fly dit fra Norge, eller er det best å ta fly til London, og tog/buss derifra?
Rocky1 Skrevet 20. august 2009 Skrevet 20. august 2009 Noen som vet? Går det fly dit fra Norge, eller er det best å ta fly til London, og tog/buss derifra? det er best og fly
SirEmanon Skrevet 21. august 2009 Skrevet 21. august 2009 Her finnes det mange alternativer, men det enkleste vil være å fly til London og ta toget videre til Leicester. Det går tog fra alle flyplassene, men jeg tror du må skifte tog en til 2 ganger avhengig av hvilken flyplass du lander på. Muligens at det finnes direktefly til Birmingham, og da er dette også et alternativ. Tror det ikke går fly til Leicester direkte fra Norge.
marfo83 Skrevet 21. august 2009 Skrevet 21. august 2009 Ryanair flyr direkte Torp - Birmingham, dog ikke hver dag. SAS flyr også til Birmingham fra København. Tror det er to ganger daglig.
Gjest Slettet+9817324 Skrevet 23. august 2009 Skrevet 23. august 2009 Litt bekymret mht svineflu i Bham......er ikke i beste fysisk form heller men det er vel i ekstreme tilfeller det er dødlig ? Man er vel mye mindre utsatt hvis man sitter for seg selv på flyplass skulle jeg tro ?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå