Ullsokk1 Skrevet 26. juli 2009 Skrevet 26. juli 2009 Hei! Har i det siste vært veldig ivrig på å spille spill som final fantasy, gjerne med litt god grafikk. Husker jeg hadde Final fantasy X? på Ps2 for noen år tilbake som jeg aldri fullførte, men nå vil jeg ha et som er til PC eller Xbox 360. Hørt at lost odyssey skal være ganske likt, men har hørt det er sykt mye loading xD Vært å ta en titt? Kom med forslag! -Ullsokk1
Malactica22 Skrevet 26. juli 2009 Skrevet 26. juli 2009 lost oddesy er definitiv vært å prøve. jeg synes spillet er knallbra og har en god historie, men be warned hvis du ikke liker lange teksdeler å lese så er kankje ikke dette spillet noe for deg. siden spillet har lange cutscenes som du må lese deg gjennom. men for min del likte jeg det veldig godt.
Ayb Skrevet 26. juli 2009 Skrevet 26. juli 2009 (endret) Loadingen i Lost Odyssey fjerner du veldig mye av ved å legge det inn på harddisken. Edit: Jeg vil også anbefale det spillet. Jeg pleier å være alt for utålmodig for slike typer spill, men historien i Lost Odyssey har mot alle odds klart å holde på meg. Endret 26. juli 2009 av GW
Ullsokk1 Skrevet 26. juli 2009 Forfatter Skrevet 26. juli 2009 Sounds good! Lange cut-scenes er ikke noe problem Loading derimot Er det 4 disker på 360 versonen?
Ullsokk1 Skrevet 26. juli 2009 Forfatter Skrevet 26. juli 2009 Sykt da Er det bare sånn plutselig under en fight: Please insert disc 2!
Patney Skrevet 26. juli 2009 Skrevet 26. juli 2009 What, hvorfor skulle det være sånn? Det er punkter i spillet, gjerne etter store klimaks (har ikke spilt Lost Odyssey men det er alltid sånn) så er det som et kapittel slutter og du må sette inn neste plate. Er ikke tilfeldig når du må bytte liksom, og du må aldri gå fra f.eks disk 2 til disk 1.
Ullsokk1 Skrevet 26. juli 2009 Forfatter Skrevet 26. juli 2009 Bare tøysa jeg Regner med at det er bra satt opp =)
Tortuga Skrevet 31. juli 2009 Skrevet 31. juli 2009 The last remnant Har kost meg mye med det spillet, og liker kampsystemet veldig godt
Halky Skrevet 31. juli 2009 Skrevet 31. juli 2009 Synd du ikke har PS2 da, siden da er Kingdoms Heart 1 og 2 virkelig og anbefalle. To knallspill
Ullsokk1 Skrevet 1. august 2009 Forfatter Skrevet 1. august 2009 Jeg Hadde PS2, men den ble stjålet på hytta -.- Men har spilt KH 1 og 2 =) Kongespill!
Ullsokk1 Skrevet 2. august 2009 Forfatter Skrevet 2. august 2009 Hvor er det man kan få tak i Lost odyssey for tia a? :S Gamestop hadde det ikke blandt de 400 brukte spilla. Finner ikke noe på nettsia til elkjop heller, og vil helst kjøpe i butikk!
Malactica22 Skrevet 2. august 2009 Skrevet 2. august 2009 her mann litt dyrt men vært det http://www.platekompaniet.no/Spill.aspx/SP...id=6533LOSTODYS
Ullsokk1 Skrevet 3. august 2009 Forfatter Skrevet 3. august 2009 Vil helst ha det i butikken Men får se om jeg klarer å skaffe det
Sny91 Skrevet 3. august 2009 Skrevet 3. august 2009 Spillet så vel nogenlunde bra ut, men fiendene ser itt barnslige ut. Høye fjes med knallrøde øyne, ser ut som ett monster jeg kunne tegnet i barnehagen. ;o
Ullsokk1 Skrevet 3. august 2009 Forfatter Skrevet 3. august 2009 Spillet så vel nogenlunde bra ut, men fiendene ser itt barnslige ut. Høye fjes med knallrøde øyne, ser ut som ett monster jeg kunne tegnet i barnehagen. ;o Hvilket spill prater du om?
Sny91 Skrevet 3. august 2009 Skrevet 3. august 2009 Oops, Lost Odyssey. Er selv Final Fantasy fan, så hadde håpet å få noe ut av denne tråden selv, men ser nok ikke slik ut. Får sjekke om jeg finner demo av det når jeg er hjemme igjen, kanskje jeg tar feil og det er steinbra.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå