spøkelse Skrevet 4. mai 2003 Skrevet 4. mai 2003 Badekar Kanskje litt på kanten for sarte sjeler, men helt i henhold til kategoriens formål: "Usmakelig, irrelevant materiale som dere ikke klarer å holde for dere selv." Edit fra moderator: Fjernet en latterlig link som hadde fått bestemor til å hoppe i stolen. Brudd på forumets regler.. En kar fra NTNU som driver å leker seg her, ser han har flere nick som jeg skal undersøke. Lurer på hva som driver den fyren der.. :-| lite seriøst. mvh Alexander aka Hondaen
DrErling Skrevet 4. mai 2003 Skrevet 4. mai 2003 Badekar Kanskje litt på kanten for sarte sjeler, men helt i henhold til kategoriens formål: "Usmakelig, irrelevant materiale som dere ikke klarer å holde for dere selv." Hva vondt har jeg gjort deg?
dimiles Skrevet 4. mai 2003 Skrevet 4. mai 2003 Badekar Kanskje litt på kanten for sarte sjeler, men helt i henhold til kategoriens formål: "Usmakelig, irrelevant materiale som dere ikke klarer å holde for dere selv." *telle ned minutter til du blir bannet og denne posten slettet.
Suppelars2k Skrevet 4. mai 2003 Skrevet 4. mai 2003 Badekar Kanskje litt på kanten for sarte sjeler, men helt i henhold til kategoriens formål: "Usmakelig, irrelevant materiale som dere ikke klarer å holde for dere selv." Seriøst, hvis du ikke sletter den linken SNAREST, vil moderator bli tilkallt! Og da mener jeg NU! Du har 5 minutter på deg!
dimiles Skrevet 4. mai 2003 Skrevet 4. mai 2003 Badekar Kanskje litt på kanten for sarte sjeler, men helt i henhold til kategoriens formål: "Usmakelig, irrelevant materiale som dere ikke klarer å holde for dere selv." Seriøst, hvis du ikke sletter den linken SNAREST, vil moderator bli tilkallt! Og da mener jeg NU! Du har 5 minutter på deg! Jeg har allerede tilkalt moderator. Den siden der er bannlyst fra forumet. Dette burde folk vite.
Navyshark Skrevet 4. mai 2003 Skrevet 4. mai 2003 Trur eg lar vere å trykke på linken. Men eg trur og at den vil bli slettet ganske raskt.
Suppelars2k Skrevet 4. mai 2003 Skrevet 4. mai 2003 Ja, nå har jeg også tillkalt moderator... visste ikke at du også gjorde det samtidig... men skal uansett vedde på at denne er stengt og bruker bannet om under en time!
Anbefalte innlegg