Gå til innhold

Bytte fra Office 2003 til 2007


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei!

 

Nå har jeg søkt og søkt på google etter svar, men merkelig nok er den ingen som har spurt om dette før. Jeg har i hvertfall ikke funnet noe. Spørsmålet er:

 

Jeg vil bytte fra Office 2003 til 2007. Er det bare å putte inn 2007-CDen og så blir 2003-versjonen automatisk avinstallert og alle e-postene og kontaktene i Outlook blir automatisk overført til 2007-versjonen? Eller må jeg avinstallere 2003 manuelt og ta kopi av alle e-postene osv??

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Du behøver /ikke/ å avinstallere 2003 først. Du vil få spørsmål om hva du ønsker å gjøre når du installerer 2007. Outlook vil automatisk hente innstillinger etc. fra tidligere versjon så lenge du ikke har gjort noe helt spesielt.

Skrevet (endret)

Finn fila outlook.pst (ligger i en sjult mappe), kopier denne og lim den inn igjen der du fant den etter du har installert 2007 versjonen, så har du alle e-poster og kontakter akkurat som før.

Endret av Eivind87
Skrevet

Jøss, det var to kjappe svar, hehe. Mange takk.

 

Men dere er visst ikke helt enige. Slipper jeg å kopiere e-postene manuelt? (Finner ikke outlook.pst heller. Hvor er den?)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...