olsen16 Skrevet 4. april 2009 Skrevet 4. april 2009 (endret) Heisann Har tenkt å kjøpe meg scooter i en tid nå, og kom over en Piaggio Nrg Power 06 modell, til 12000 kr. Noen som har erfaring med denne scooteren ? Den har gått 13520 km, kan dette by på problemer? Syns igrunn prisen var ok. All tilbakemelding mottas med takk:) Endret 4. april 2009 av olsen16
Markelure Skrevet 4. april 2009 Skrevet 4. april 2009 uten bilde er det ikke så lett å vite standen på den. 13520 km var ganske langt syns jeg for en 06 mod. min 04 sfx har gått 7000 km, men den blir lite kjørt. tror det er en ganske bra scooter med vannavkjølt motor tror jeg.
olsen16 Skrevet 4. april 2009 Forfatter Skrevet 4. april 2009 uten bilde er det ikke så lett å vite standen på den. 13520 km var ganske langt syns jeg for en 06 mod. min 04 sfx har gått 7000 km, men den blir lite kjørt. tror det er en ganske bra scooter med vannavkjølt motor tror jeg. Det var fin stand på den. Tror du 13520 km kan bli et problem? tenker på reparasjoner ol. Vet igrunn ikke helt hvor langt slike scootere kan gå før det sier slutt:P Takk for svar!
Markelure Skrevet 4. april 2009 Skrevet 4. april 2009 tror ikke km standen gjør så mye vis servicer velikehold osv er fulgt. vet heller ikke hvor langt de kan gå, men er jo bare til å bytte stempel eller stempelringer vis den skulle bli utslitt, men tror ikke det er noe problem den skal gå ganske langt før det blir nødvendig.
OstePåPp Skrevet 4. april 2009 Skrevet 4. april 2009 Hadde akkurat samme scooteren, og den var super. Fikk hele 23 000 km på 2 år, og ikke noen reprasjoner uten om vanlige servicer. Tok variator sperren og da gikk den i 70 km/t, og 50 oppover. Ser absolutt ikke noe problem i at den har gått 13 000 km, de er jo laget for å gå mye lengre.
olsen16 Skrevet 4. april 2009 Forfatter Skrevet 4. april 2009 Hadde akkurat samme scooteren, og den var super. Fikk hele 23 000 km på 2 år, og ikke noen reprasjoner uten om vanlige servicer. Tok variator sperren og da gikk den i 70 km/t, og 50 oppover. Ser absolutt ikke noe problem i at den har gått 13 000 km, de er jo laget for å gå mye lengre. Ok, takk:) tror jeg skal sate på denne! tror ikke km standen gjør så mye vis servicer velikehold osv er fulgt. vet heller ikke hvor langt de kan gå, men er jo bare til å bytte stempel eller stempelringer vis den skulle bli utslitt, men tror ikke det er noe problem den skal gå ganske langt før det blir nødvendig. Høres bra ut:)
Markelure Skrevet 4. april 2009 Skrevet 4. april 2009 dette er greit å se over før du kjøper moped/scooter. http://www.mopedportalen.com/forum/index.p...howtopic=165128 husk og sjekk heftelser først!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå