heggstad Skrevet 28. mars 2009 Skrevet 28. mars 2009 Hei der.. Jeg lurer egentlig bare på om det er noen som har en formening om hva som er det beste all-round våpenet på battlefield 2? I så fall hvorfor, og kanskje litt info..
SaitekQ Skrevet 29. mars 2009 Skrevet 29. mars 2009 De beste våpene etter min mening er: Sniperrifle: L96A1 Automatrifle: Ak 101 ( Standard på MEC )
Argument Skrevet 29. mars 2009 Skrevet 29. mars 2009 For nybegynnere er medic-våpenet G36E det letteste våpenet å treffe med. Men hvis man skal spille/spiller i klan er det lurest å lære seg å bruke M16, AK101 og AK47. RPK-74 (standar Light Machine Gun for MEC) er en killer Treffer godt på både nært og langt hold (om man legger seg ned), og gjør mye skade. Nesten alle våpnene er gode "all-round-våpen" om man bare lærer seg å bruke dem
SaitekQ Skrevet 29. mars 2009 Skrevet 29. mars 2009 Så kan jeg vel nevne at det rimligste klassen å spille er medic. Men selfølgelig er dette smak og begag men laget tjener mest på å ha mange medicer
Kjøleskapmannen Skrevet 29. mars 2009 Skrevet 29. mars 2009 Om du lærer deg å bruke standarvåpenene skikkelig er de tre ganger bedre enn unlocks IMO.
heggstad Skrevet 30. mars 2009 Forfatter Skrevet 30. mars 2009 Takker for svar! Men lurer litt på hva som er de beste våpene dom en kan "låse opp". Noen som har meninger?
Grindal Skrevet 1. april 2009 Skrevet 1. april 2009 PKM er en skikkelig killer hvis du får øvd deg lit med den
Vertical^ Skrevet 10. april 2009 Skrevet 10. april 2009 Jeg liker L96A1 best som sniper våpen selvfølgelig. Og egentlig liker jeg AK-47 best som medic våpen. Det er vel egentlig det.. Pleier bare og være medic eller sniper
heggstad Skrevet 15. april 2009 Forfatter Skrevet 15. april 2009 Takker for dine meninger. selv synes jeg at PKM og begge AK'ene er favorittene. Men kommer til et lite "problem" snart; jeg får låse opp to våpen. Hvilke er dermed de beste å ta? Har til nå begge på medic, en på sniper og G3. Tenker da selvfølgelig å låse opp L96A1, men har òg litt lyst på den siste på suppurt (husker ikke helt navnet. Noen som har inspill?
-MK- Skrevet 28. april 2009 Skrevet 28. april 2009 MG36 er siste support. Unødvendig etter min mening. Standard support, spesielt på MEC, er gode nok våpen. MG36 blir som en nedgradering ... Jeg ville kanskje valgt F2000 (siste assault). Med den slakter du folk både på kloss hold, nært hold, og langdistanse. Uslåelig Men litt feigt da
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå