РЦП-88 Skrevet 18. mars 2009 Skrevet 18. mars 2009 Hei, jeg driver og tar 2+3mx og 2fy. Jeg er noe interessert i ting som samlebånd, og produksjonssystemer. Er det noen form for ingeniørutdanning som omfatter dette? Foreksempel Maskining.? Elektro? Automasjon? Er interessert i å gå på enten H. i. Gjøvik, Oslo eller Østfold (Sarpsborg). Noen tips?
Ingeniørstudent Skrevet 19. mars 2009 Skrevet 19. mars 2009 Produktdesing/Produktutvikling. Tidligere kalt maskiningeniør. Kanskje dette er relevant.
mikk- Skrevet 19. mars 2009 Skrevet 19. mars 2009 Vil anbefale teknisk kybernetikk. Går det selv og synes det er artig. Det er vel mer automasjon og regulering, men veldig relevant mot produksjonssystemer.
РЦП-88 Skrevet 20. mars 2009 Forfatter Skrevet 20. mars 2009 Takk for svar! Er først og fremst interessert i å ta en Bachelorgrad, så får vi jo se om det frister med enda 2 år på skolebenken Industriell Design på HiØ så spennende ut!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå