Gå til innhold

Ny 32" LCD under 4000 kr - noen forslag?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Heisann!

 

skal kjøpe ny lcd tv 32" helst under 4000 kr, og best mulig.

 

Er det noen som vet om noen brae eller har noen erfaringer?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har også bare gode erfaringer med Tatung V32MCAK, som jeg kjøpte i samme butikk som det er linket til, i november 2007. Om jeg skulle ønske noen forbedringer på den, ville det være litt bedre kontrast og responstid, som på Tatung V32MAAK. "Samme" TV men en nyere modell, lansert i fjor høst.

 

Men, jeg vil påpeke at Tatung hadde stor suksess i 2007 og var et merke mange trodde ville utvikle seg til et A-merke, mens i 2008 har de hengt litt etter de mer kjente produsentene når det gjelder produktutvikling og i å lansere nye modeller. Nå ser det i tillegg ut til at de fleste butikkene som har solgt dem ikke har dem på lager, eller oppgir at de ikke har dem i sitt vareutvalg, eller totalt har fjernet dem fra sine nettsider. Hvis man liker Tatungs bilde og pris og vil ha nettopp denne TV-en, bør man kanskje slå til nå, mens de ennå er å få.

 

Ellers har prisfallet på LCD-TV-er ført til at man også får gode TV-er fra mer kjente merker under 4000, blant annet LG 32LG3000 kan være et godt kjøp.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...