Gå til innhold

Wi-fi med mobilen skyter fart


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet
Interessant nok er også Iphone-brukerne mest nøye på å benytte seg av trådløse nettverk når de surfer.

Det handler ikke om hvem som er nøye eller ikke, det handler om at iPhone er den første telefonen som har en GOD implementasjon av WiFi roaming.

Skrevet
Der sto [HTC] G1 i november for syv prosent av all trafikk hos operatøren som selger telefonen, til tross for at Android kun har to prosents markedsandel blant smarttelefonsystemene i USA.
Med Opera Mini som en av de mest populære programmene på Android Marked hinter disse tallene om at det for operatørene er mest lønnsomt med økt bruk, og ikke den kortsiktige inntjeningen ved store nedlastningsmengder pga manglende komprimering (Opera Mini vs. Safari Mobile).
Skrevet
Det handler ikke om hvem som er nøye eller ikke, det handler om at iPhone er den første telefonen som har en GOD implementasjon av WiFi roaming.

Du har åpenbart mye erfaring med søppelnettverket til AT&T?

 

Har man en Sprint-telefon, er det sjelden noen grunn til å bruke wifi. Bruker man derimot iPhone og AT&T, er wifi altfor ofte en nødvendighet.

Skrevet
Headhunter, der er mulig. Barer scroll med to fingre innenfor kmentarfeltet. Fungerer hos meg. Hjalp dette?

Takk for at du tok til derg bryet å lage en bruker for og hjelpe meg.

Velkommen til forumet

:)

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...