mr. Zilter Skrevet 3. desember 2008 Skrevet 3. desember 2008 (endret) Beklager om jeg ikke følger med, men jeg trenger svar på et kjapt spørsmål: Er MoM en expansion pack som må kjøpes i butikken, eller er det bare en svær patch? Hvor mye koster den isåfall? Lurer på å begynne med LoTRO, igjen. Endret 3. desember 2008 av mr. Zilter
Betenkt Skrevet 3. desember 2008 Skrevet 3. desember 2008 Kjøpes. Koster 300kr på GameStop for expansion, 500kr for special edt.
Notatblokk Skrevet 3. desember 2008 Skrevet 3. desember 2008 Emnetittelen i denne tråden er lite beskrivende for trådens innhold og det er derfor ingen god emnetittel. Jo bedre og mer beskrivende emnetittelen er, jo lettere er det for andre å skjønne trådens innhold og det vil være lettere å treffe den riktige forumbrukeren med det rette svaret. Ber deg derfor om å endre emnetittel. Vennligst forsøk å ha dette i tankene neste gang du starter en tråd, og orienter deg om hva vår nettikette sier om dårlig bruk av emnetitler. Husk at en god emnetittel skal beskrive eller oppsummere hvilket problem du har - ikke at du har et problem. En god emnetittel skal heller ikke kun bestå av et produktnavn. Bruk -knappen i første post for å endre emnetittelen. (Dette innlegget vil bli fjernet ved endring av emnetittel. Ikke kommenter dette innlegget, men gjerne dette innlegget når tittelen er endret, så vil det bli fjernet..)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå