Overpowered Skrevet 7. oktober 2008 Skrevet 7. oktober 2008 Er jo egentlig ikke verdens vanskeligste prøve, men jeg grua meg skikkelig siden jeg følte jeg ikke hadde full kontroll over stoffet. Ble ikke noe klokere etter å ha levert inn prøven og lurte på om noe var rett i det hele tatt. Men da vi fikk den igjen og det stod "9/10 godkjent" på, da ble jeg virkelig glad!
Overpowered Skrevet 7. oktober 2008 Forfatter Skrevet 7. oktober 2008 Bachelorgrad i medievitenskap ved Universitetet i Bergen. Skal bli godt å bli ferdig med dette første semesteret med Ex.Phil og Ex.Fac. Drømmejobben etter endt utdannelse må være innen en av de store mediebedriftene, kanskje være med på lasset til en utenrikskorrespondent. Jornalistikkarbeid og få reise mye Men vi får se hvordan det går, første steg er hvertfall tatt og jeg gleder meg til å fortsette videre nå.
Overpowered Skrevet 7. oktober 2008 Forfatter Skrevet 7. oktober 2008 Bra du er motivert! Stå på! Takk for det! Trenger litt motivasjon etter et heller bortkastet årsstudium i fjor:P
Star Skrevet 1. november 2008 Skrevet 1. november 2008 Gleder meg fantastisk mye til jeg er ferdig med exphilen - det er muligens tidenes mest kjedelige og uoversiktelige fag!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå