GrevenLight Skrevet 6. oktober 2008 Skrevet 6. oktober 2008 Hei, jeg har et band som heter Rise of The Scrue(skrue)drivers. En parodi av band navnet HammerFall. Lurte på om noen kunne lage en fin liten Logo til oss? Vil at det skal minne litt om dette. Bare at det skal stå ROTS i steden for Mobb Depp, og isteden for det bilde av de to, skal det være bilde av en rusten skrutrekker, men vil ha litt sånn nesten gjennomsiktig tåke over litt av skriften. Vis noen kunne laget det til oss, ville det vært veldig kult.
GrevenLight Skrevet 6. oktober 2008 Forfatter Skrevet 6. oktober 2008 Logo, bare skriften og en skrutrekker og litt skyer, samme stil liksom, bare at det står ROTS og bilde av en rusten skrutrekker isteden for de to folkene.
emero Skrevet 7. oktober 2008 Skrevet 7. oktober 2008 stor forskjell på bilde/plakat/cover og logo. Du har ikke med et bilde på en logo nettopp fordi den skal kunne resizes uten pixelproblemer.
GrevenLight Skrevet 7. oktober 2008 Forfatter Skrevet 7. oktober 2008 Tenk deg at du har en sort strek ganske tykk og lang, inne den putter man skriften og en skrutrekker, og kansje en måne og litt skyer.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå