hakonvl Skrevet 28. september 2008 Skrevet 28. september 2008 Hei! Drover og bygger og finner komponenter til en pc jeg skla bygge. Har det meste klart for meg men ikke skjermen. Kravene mine er at det skal være en flatskjerm og widescreen. Skal bruke et kort jeg har fra før og har er på 256 mb skjermmine, vga utgang og dvi utgang. Skjermen skal brukes til litt spilling, skoleoppgaver og en del surfing. Vil helst ikke gi mer en 1500 men kan kansje til nød gå opp til 2000kr. Dette er kasnsje litt lite til en skjerm og være, og jeg har null peiling påå skjermen, så vist jeg må gi mye mer for en passe god skjerm så bare si i fra. Er åpen for alt!
MetalJens Skrevet 28. september 2008 Skrevet 28. september 2008 Du får jo veldig mye skjerm for rundt 2000 kr nå. Dessuten er jo en skjerm, i motsetning til resten av PCen, noe du kan ha leeenge. Jeg ville kanskje vurdert å legge på noen hundrelapper å kjøpe f.eks. denne: http://www.mpx.no/aspx/produkt/prdinfovnet.aspx?plid=97201
Agentspoon Skrevet 28. september 2008 Skrevet 28. september 2008 Da får vel jeg foreslå en liten mellomting. Asus VW222U er en glimrende skjerm til 1 700 kr.
hakonvl Skrevet 28. september 2008 Forfatter Skrevet 28. september 2008 Da får vel jeg foreslå en liten mellomting. Asus VW222U er en glimrende skjerm til 1 700 kr. Men finnes skulle gjerne ha hatt 19 tomemrs skjerm. Glemte og skrive det, men sier det nå
Flimzes Skrevet 29. september 2008 Skrevet 29. september 2008 Hvorfor vil du ha akurat 19" skjerm? 22" er like høy, men bredere.
Agentspoon Skrevet 29. september 2008 Skrevet 29. september 2008 (endret) Da får vel jeg foreslå en liten mellomting. Asus VW222U er en glimrende skjerm til 1 700 kr. Men finnes skulle gjerne ha hatt 19 tomemrs skjerm. Glemte og skrive det, men sier det nå Er veldig få som foretrekker mindre skjermer. Spesielt med tanke på at oppløsningen hopper opp et steg fra 19" til 22". Men hvis du virkelig er sikker på at du vil ha 19" (og det er ikke like bra!), kan du alltids kjøpe 19"-modellen av samme skjerm her. Endret 29. september 2008 av Agentspoon
hakonvl Skrevet 29. september 2008 Forfatter Skrevet 29. september 2008 Da får vel jeg foreslå en liten mellomting. Asus VW222U er en glimrende skjerm til 1 700 kr. Men finnes skulle gjerne ha hatt 19 tomemrs skjerm. Glemte og skrive det, men sier det nå Er veldig få som foretrekker mindre skjermer. Spesielt med tanke på at oppløsningen hopper opp et steg fra 19" til 22". Men hvis du virkelig er sikker på at du vil ha 19" (og det er ikke like bra!), kan du alltids kjøpe 19"-modellen av samme skjerm her. OK, skal se lit på hviken jeg velger. Er litt betenkt med begge derler. Får se, men takk for hjelp.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå