acceber Skrevet 17. september 2008 Skrevet 17. september 2008 Hei, jeg kjøpte meg en ny pc for ca. 3 uker siden. acer 5530g. Jeg kjøpte blu-ray film samme dagen å så den dagen etter på fungerte kjempa bra. men etter ca.1 uke etterpå kjøpte jeg en nye blu-ray film, da kom den opp med en melding, om at det ikke var satt i noe plate. så tenke jeg at det sikkert bare var plata som det var noe feil med siden jeg hadde allerede prøvd en før å den fungerte. men da jeg tok i den første filmen jeg kjøpte fungerte den ikke... Er det noen som vet hva som kan ha skjedd?
-Tommy Skrevet 17. september 2008 Skrevet 17. september 2008 Er mye som kan ha skjedd men er ikke verre enn å levere den inn ijgne til butikken så fikser de den.
acceber Skrevet 7. oktober 2008 Forfatter Skrevet 7. oktober 2008 Er mye som kan ha skjedd men er ikke verre enn å levere den inn ijgne til butikken så fikser de den. jeg gjore det, kunne levere den inn men d tog rund 4 uker. det kan jeg ikke siden jeg trenger pcen på skolen. å de hadde ikke tilgjengelige låne pc'er. så jeg venter på svar om de har låne pc klar.. men det tar si tid. så var jeg innom å hørte om de hadde låne pc klar, men det hadde de ikke. men de sa jeg kunne prøve å trykke på F11 når jeg skrur på pcen for å formatere, men det skjer ingenting når jeg gjør det. nå har jeg også andre problemmer med pcen dn er utrolig treig, så må nok formatere den.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå