Sovesofa Skrevet 8. september 2008 Skrevet 8. september 2008 Heisann, lurte på om noen har no tips til noen merker som har ullgensere som faktisk sitter bra etter, har ett par fra lindeberg, de sitter som støpt, og veldig behagelig å ha på seg, men de er rimelig kjedelige da butikken jeg var på kun hadde de i sort og mørkegrønt - med liten logo på toppen. Noen som har noen andre gensere å dele ?
Eriqo Skrevet 8. september 2008 Skrevet 8. september 2008 (endret) Heisann, lurte på om noen har no tips til noen merker som har ullgensere som faktisk sitter bra etter, har ett par fra lindeberg, de sitter som støpt, og veldig behagelig å ha på seg, men de er rimelig kjedelige da butikken jeg var på kun hadde de i sort og mørkegrønt - med liten logo på toppen. Noen som har noen andre gensere å dele ? Leter etter samme greia! Kunne også tenkt meg en Ull-jakke med Zipper, hvis noen skjønner hva jeg mener. http://www.asos.com/Men/Knitwear/Cat/pgeca...y.aspx?cid=3603 Hvis pris ikke er et problem er det mye kult der! Endret 8. september 2008 av Eriqo
Sovesofa Skrevet 8. september 2008 Forfatter Skrevet 8. september 2008 Lindeberg hadde ihvertfall noe av det i fjor, det som du er ute etter kjøpte ihvertfall en sånn med zip og uten hette.. jeg er egnetlig mest ute etter V-hals, dumt av meg å ikke skrive det i første post.. kan til nøds gå med pullover også..
Eriqo Skrevet 8. september 2008 Skrevet 8. september 2008 Lindeberg hadde ihvertfall noe av det i fjor, det som du er ute etter kjøpte ihvertfall en sånn med zip og uten hette.. jeg er egnetlig mest ute etter V-hals, dumt av meg å ikke skrive det i første post.. kan til nøds gå med pullover også.. Ok.. Sjekk ut linken jeg sendte hvertfall. Mye fett der!
Sovesofa Skrevet 8. september 2008 Forfatter Skrevet 8. september 2008 Har aldri vært på Zara i Bogstadveien? er det ikke der det ligger? men har vært der i andre land, fikk litt inntrykk av at størrelsene var ganske store, vil gjerne ha noe som sitter litt etter, og er ganske små i str, altså at de ikke blir så vide..
Eriqo Skrevet 8. september 2008 Skrevet 8. september 2008 Har aldri vært på Zara i Bogstadveien? er det ikke der det ligger? men har vært der i andre land, fikk litt inntrykk av at størrelsene var ganske store, vil gjerne ha noe som sitter litt etter, og er ganske små i str, altså at de ikke blir så vide.. Zara har veldig mye bra! Anbefales
Sovesofa Skrevet 8. september 2008 Forfatter Skrevet 8. september 2008 Har tenkt litt på Lyle & scott, men er disse slik i passformen a? altså slim`e men også litt lange på en måte... vansklig å forklare egentlig
Homme Skrevet 8. september 2008 Skrevet 8. september 2008 Jeg er 190 og ikke så altfor mange kilo akkurat, og de sitter overraskende bra og thight, ca. samme som ToS.
Sovesofa Skrevet 8. september 2008 Forfatter Skrevet 8. september 2008 oki, det hørtes bra ut, ser visst ut som jeg må sjekke ut lyle & scott, og RL, og har faktisk ikke tenkt på Tos i det hele tatt... takker for tipset
dymoletratag Skrevet 9. september 2008 Skrevet 9. september 2008 Peak har noen fine ullgensere med tilfredsstillende passform.
thrice Skrevet 9. september 2008 Skrevet 9. september 2008 Jeg kjøpte en fra Matinique i går. De ligger på ca 1000,-
Eriqo Skrevet 13. september 2008 Skrevet 13. september 2008 http://www.asos.com/Schott-Lakewood-Intars...=White&sh=0
Eriqo Skrevet 13. september 2008 Skrevet 13. september 2008 btw, hva søker jeg på (på engelsk) hvis jeg skal en finne ullgensere? Ikke sånne tynne, men store, tykke. Noen som vet hva det heter?
kandinsky Skrevet 13. september 2008 Skrevet 13. september 2008 http://www.asos.com/Men/Knitwear/Cat/pgeca...y.aspx?cid=3603Hvis pris ikke er et problem er det mye kult der! Fet link! Akkurat sånne jeg også leita etter. De hadde to småkule på Carlings i forrige uke også. Litt kjedelige bare. Men de var tynne og lange (slimme) Hadde varianter i mørkeblå og grå.
Eriqo Skrevet 13. september 2008 Skrevet 13. september 2008 http://www.asos.com/Men/Knitwear/Cat/pgeca...y.aspx?cid=3603Hvis pris ikke er et problem er det mye kult der! Fet link! Akkurat sånne jeg også leita etter. De hadde to småkule på Carlings i forrige uke også. Litt kjedelige bare. Men de var tynne og lange (slimme) Hadde varianter i mørkeblå og grå. Ja, siden er ganske heftig, med mye bra både billig og dyrt, merke-klær og andre ikke så kjente merker.. Bestilt en del derfra. Seriøse folk! =)
kandinsky Skrevet 13. september 2008 Skrevet 13. september 2008 Ja, siden er ganske heftig, med mye bra både billig og dyrt, merke-klær og andre ikke så kjente merker.. Bestilt en del derfra. Seriøse folk! =) OT kanskje, men andre kan også ha bruk for det om de skal bestille derfra. Siden du har bestilt derfra før. Sender de ting som gaver? Sånn at du slipper unna noen avgifter ogsånn? Eller for å gjøre det enklere. Hvor mye blir det (ca) totalt etter frakt og alt hvis du kjøper klær for 100£?
Eriqo Skrevet 13. september 2008 Skrevet 13. september 2008 Ja, siden er ganske heftig, med mye bra både billig og dyrt, merke-klær og andre ikke så kjente merker.. Bestilt en del derfra. Seriøse folk! =) OT kanskje, men andre kan også ha bruk for det om de skal bestille derfra. Siden du har bestilt derfra før. Sender de ting som gaver? Sånn at du slipper unna noen avgifter ogsånn? Eller for å gjøre det enklere. Hvor mye blir det (ca) totalt etter frakt og alt hvis du kjøper klær for 100£? Etter hva jeg husker så troooor jeg at man kan krysse av om det er gave eller ikke.. Bare noe jeg husker.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå