Gå til innhold

Gnrf

Nye medlemmer
  • Innlegg

    3
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av Gnrf

  1. Spennende problemstilling. Satt på toget mellom Kløfta og Oslo s og leste gjennom dagens E-poster sist torsdag kl 18.15. Etter å ha slettet to e-poster, tilbake til innboks. Der var siste melding fra 7/1-25. Jeg gjorde ingen grep i mellomtiden. 18 mnd e-post ble borte på tre sekunder. Umulig at jeg kunne ha vært delaktig. Mulige forklaringer mottas med takk!
  2. Jeg ha en Gmail-konto som jeg gradvis går over til. Bryter ikke kontakten med Telenor før jeg har fått en eller annen kompensasjon for tapet av E-postene!
  3. I tidsrommet desember 2023 til 27/8-26 har jeg ved fire anledninger mistet E-poster for flere måneder. Sist for 18 måneder. Ingen hjelp å få fra Kundeservice. Er kjent med at de har sikkerhetskopier for ca en uke, men de klarer ikke å kjøre gjenoppretting i løpet av den tiden. Dette kaller de trygg og sikker lagring og jeg betaler for tjenesten. Ber alle som bruker online.no ta kopi av all viktig Epost eller avslutte kundeforholdet!
×
×
  • Opprett ny...