Gå til innhold

Tish

Nye medlemmer
  • Innlegg

    3
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Tish sine prestasjoner

0

Nettsamfunnsomdømme

  1. Takk for tips! Unormalt høyt forbruk, det er brukt like mye strøm som om jeg har vært hjemme, når jeg har vært to uker på ferie.
  2. Det har jeg sjekket, og vi har to separate skap og målere. Det jeg lurer på er heller om noe som ikke tilhører min bolig kan være koblet på min måler. Det er nettopp dette jeg ønsker å få undersøkt av elektriker.
  3. Jeg leier bolig og har oppdaget et unormalt høyt strømforbruk, både når jeg er hjemme og når jeg har vært bortreist på ferie. Det er altså ganske tydelig at noe ikke stemmer, og det må en elektriker til for å finne ut hva som er galt. Utleier har selv sett avviket, men er ikke villig til å betale for at elektriker kommer og undersøker. Hva gjør man i en slik situasjon? Kan jeg kreve at utleier dekker kostnaden, eller eventuelt bestille elektriker selv og kreve utgiften tilbake? Hvordan bør dette håndteres?
×
×
  • Opprett ny...