Hei!
Jeg har den siste tiden jobbet med en analyseplattform for kryptomarkedet/aksjer som heter T&E Trader, og prosjektet har nå kommet såpass langt at jeg ønsker noen eksterne øyne på det.
Dette er først og fremst et analyse- og beslutningsstøtteverktøy, ikke en tradingbot og ikke noe som handler om å love avkastning eller fortelle deg hva du skal kjøpe.
Plattformen samler flere typer markedsanalyse i ett grensesnitt, blant annet støtte/motstand, Fibonacci, EMA, RSI, MACD, Stoch RSI, volum, markedsstruktur og multi-timeframe-analyse. I tillegg har jeg bygget systemer som forsøker å sette informasjonen sammen til mer forståelig markedskontekst, scenarioer og en AI Coach.
Poenget er egentlig ganske enkelt: Jeg ønsker at man skal kunne åpne ett sted og raskt forstå hva som skjer i markedet, hvilke nivåer som er viktige, hvorfor de er viktige og hva man bør følge med på videre.
Nå trenger jeg noen betatestere.
Jeg er spesielt interessert i folk som allerede følger eller trader krypto, enten du er relativt fersk eller erfaren. Forskjellige erfaringsnivåer er faktisk nyttig, fordi jeg vil finne ut om informasjonen er forståelig uten at plattformen blir for enkel for dem som kan mye fra før.
Det jeg først og fremst ønsker tilbakemelding på er:
Om analysene og nivåene faktisk oppleves nyttige i reell bruk
Om informasjonen er lett å forstå
Om AI Coach og scenarioene gir mening
Ting som virker feil eller misvisende
Bugs og problemer på forskjellige skjermer/nettlesere
Hva som føles unødvendig eller rotete
Og gjerne ting dere savner
Jeg er ikke ute etter folk som bare skal si at det ser bra ut. Kritikk er mye mer verdifullt akkurat nå. Hvis noe er dårlig, vil jeg heller høre det. 😄
Prosjektet er fortsatt under utvikling, så man må regne med bugs og at ting kan endres underveis.
Jeg kommer til å åpne webversjonen for en begrenset gruppe først, slik at jeg kan følge opp tilbakemeldingene og rette problemer før jeg eventuelt åpner den bredere.
Hvis dette høres interessant ut, skriv gjerne her i tråden eller send meg en PM med litt om hvor mye erfaring du har med krypto/trading og hva slags type testing du kunne tenke deg å bidra med.
Det koster selvfølgelig ingenting å være betatester. Og du vil få eksklusiv tilgang videre i prosjektet.
Jeg kan også legge ut noen screenshots dersom det er interesse.