Jepp, det er nettopp den der, ja. Den er heldigvis blitt oppmerket med fotgjengerfelt nå, så den er i det minste synlig. Tror man i det minste har en sak dersom man krever erstatning, for har aldri opplevd noe liknende.
Vet hvilken fartsdump du henviser til, og den er brutal! Kan umulig være i henhold til regelverket. Uansett hvor forsvarlig jeg kjører, HOPPER jeg over den dumpen hvis jeg er uoppmerksom.
Hei!
Jeg var etter alle definisjoner veldig nærsynt (-5.25 og -5.75) da jeg tok LASIK for snart 12 år siden. Sjekket ut om det var mulig å få kostnadene dekket på noen måte, og det var det ikke ved ordinær nær-/langsynthet.
MEN det finnes veldig bra avbetalingsordninger hos de fleste klinikker. Jeg anser denne operasjonen som en life-changer og trolig mitt livs beste investering. Kan ikke anbefale det nok!