Gå til innhold

NinjaVal

Medlemmer
  • Innlegg

    400
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Nylige profilbesøk

Blokken for nylige besøkende er slått av og vises ikke for andre medlemmer.

NinjaVal sine prestasjoner

123

Nettsamfunnsomdømme

  1. det var sitat fra uttalelsen til stop killing games... Ah, så det nå. Jaja, sånn kan det gå. hehe ja 🙂‍↕️
  2. det var sitat fra uttalelsen til stop killing games...
  3. interessant, fikk sånne følelser da jeg fullførte RDR2 og Elden Ring. Ville ikke at det skulle ta slutt
  4. tldr, eller i det minste en ingress som fenger..
  5. tror noe rart har skjedd her ..sitater (tilsynelatende) fra noen som virker å representere valve(?), uten at det kommer tydelig frem
  6. stryke lakenet neste gang tar ikke så mye tid
  7. hihihi, morsomt å se de som er investert i spillet , forsvare praksisen
  8. – Ekskludert partnerskap var den eldre katalogen solid og i tråd med forventningene, men preget av ulike dynamikker. dette er jo ikke norsk, elendig forsøk på oversetting av kilden. og noe annet gamer.no, når dere lenker til ting og tang, kanskje prøv å følge beste praksis fra uutilsynet? det å bruke ett ord som lenke er så amatørmessig at jeg vet ikke helt hvor jeg skal begynne. vil dere ha en innføring i universal utforming på web?
  9. Anno og CoD kommer ikke til series s?
  10. det gagner ingen hvis det blir monopol for Sony ...Nintendo er i et annet marked selv om de har nærmet seg litt med switch 2. Men, åpner opp for en annen.
  11. Hva er dette for en artikkel? Indie spill som ikke selger, tjener ikke penger? Javel...
  12. bra at "kreativt" ble droppet, men er vel fortsatt ikke mye man skaper ved å følge en oppskrift slavisk
×
×
  • Opprett ny...