Gå til innhold

Baljepiraten

Medlemmer
  • Innlegg

    106
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Nylige profilbesøk

Blokken for nylige besøkende er slått av og vises ikke for andre medlemmer.

Baljepiraten sine prestasjoner

62

Nettsamfunnsomdømme

  1. Huff. Det lover ikke bra. Odyssey er helt klart det svakeste Mariospillet syntes jeg. Det er altfor uoversiktlig, altfor lett i starten, altfor mange powermoons å samle og det kreves alt for presis hopping og styring for å få de vanskeligste månene. Det er ikke et bra spill i mine øyne. Dessverre...
  2. Gleder meg! Var så heldig å få tilgang til betatesten og det overgikk forventningene med sjumilssteg!
  3. Spilte gjennom åpningen av Claire Obscure i dag tidlig. Det var faktisk helt vilt bra. Her kommer spillmediumet virkelig ut i full blomst og viser at spill og uten tvil er ekte kunst. Anbefales!
  4. Jeg er uenig med Elon Musk i mye, men at dette er "The greatest piece of art I've ever seen" er jeg 1000% enig i.
  5. Dette gleder jeg meg til! Hoppa over mange avsnitt i anmeldelsen for å unngå spoilere, men det er kjempebra at dere har anmeldt denne serien selv om den ikke er et spill.
  6. Metroid 4 ser lovende ut tross lunken første trailer, nytt Donkey Kong ser helt rått ut og Tears of the kingdom i 4K 60fps. Jeg bladde gladelig opp det det kostet! Ser for meg at dette er det eneste jeg trenger å spille i lang, lang tid fremover, så blir en "rimelig" investering.
  7. Jeg testa remasteren av Metroid Prime 1 da det kom og det var dessverre fryktelig utdatert. Og jeg må si at dette virker som det samme. Skal ha en bunch med sykt gode reviews før jeg kjøper!
  8. Er dette spillet med Atreus det har gått rykter om? Hadde vært kult om de hadde lagd det!
  9. Har aldri likt noe av det Funcom har lagd, og det kommer fra en som var blodfan av Conantegneseriene som tenåring, men dette ser faktisk ganske lovende ut. Spent på hva reviewsene sier!
  10. Dette blir bra! Eneren var en unik opplevelse. Synd ikke andre utviklere benytter seg av Decima Engine. Spillene som bruker den både ser og føles fantatiske ut!
  11. Fikk selv en betanøkkel og dette var moro for unga! Styrer vanligvis unna alt av online, men dette blir nok unntaket!
  12. Crafting i Elden Ring? Det tror jeg jeg knapt gjorde på hele platinumgjennomspillingen jeg har gjort...
  13. Er dette egentlig vits? Horizon er fortsatt et ekstremt pent spill i mine øyne. Totalt unødvendig med oppussing. De burde heller pusse opp Bloodborne eller det estetiske avviket Dark Souls II. Evt. pusse opp Dark Souls ordentlig slik de gjorde med Demon Souls.
  14. Helt enig i at det var sjukt middels. Gikk fra å spille Elden Ring over til dette og som min tre år gamle sønn ville sagt det:"BLÆ! Æsj! Vil ikke!". Makan til upolert og buggy spill på PS5 skal være vanskelig å finne. Jeg måtte gi meg pga bugs et stykke inn. Orket ikke mer av rare alienbein som føyk hit og dit samt hitbokser og knappetiminger som var totalt på blåbærtur. Jeg skjønner ikke at ikke noen som har anmeldt spillet har sett de samme store problemene som jeg opplevde. Det trakk minst tre tallkarakterer for min del.
  15. Dette spillet så jo grasalt dølt og generisk ut. Skikkelig kjip art direction.
×
×
  • Opprett ny...