TrondSvendsen Skrevet 20. mai 2009 Skrevet 20. mai 2009 Hei, jeg har en gammel utrangert laptop som jeg tenkte jeg skulle sette opp som en Windows Media Center 'server', hvor jeg kunne streame DivX/XviD video til min Xbox 360 som står i stuen. Hva trenger jeg, foruten MCE? Må det installeres noen codec på MCE og/eller Xbox 360 maskinen?
Northland Skrevet 20. mai 2009 Skrevet 20. mai 2009 Jeg anbefaler deg å prøve "PS3 media server" til denne jobben.. Hørres kanskje ut som en spøk, men det er det beste og enkleste programmet jeg har prøvd til å streame mellom pc og xbox til nå. Dødsenkelt å sette opp, veldig lett å bruke.. Link til side!
The Walking Dead Skrevet 20. mai 2009 Skrevet 20. mai 2009 eller windows 7 og media center som gir en bedre mediestøtte enn xp. bruker du xp glem media center.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå