Lami Skrevet 22. april 2009 Skrevet 22. april 2009 Hei! For en stund siden fant jeg en Firefox, vet ikke om det var oppdatering eller, men når jeg åpnet en fane i den, så kom det opp sidene jeg nylig hadde vært inne på. Jeg bruker nå 3.1 Beta 3, men det var ikke den jeg skulle ha. Jeg husker ikke hvor jeg fant oppdateringen, eller om det var en beta, der sidene jeg nylig var inne på kom opp når jeg åpnet en fane. Jeg håper noen vet hva det var og hvor jeg kan laste den ned.
Skagen Skrevet 22. april 2009 Skrevet 22. april 2009 Tråden var feilpostet og har blitt flyttet til riktig kategori. (Vennligst ikke kommenter dette innlegget. Reaksjoner på moderering gjøres pr. PM/melding)
Lami Skrevet 23. april 2009 Forfatter Skrevet 23. april 2009 Nei.. Det så sånn ut.. Hvis noen gadd, kunne de også finnet denne?.
Gjest Skrevet 23. april 2009 Skrevet 23. april 2009 Hvis noen gadd, kunne de også finnet denne?. Speed dial eller noe heter det
Gjest Slettet-p4PIYwb6 Skrevet 23. april 2009 Skrevet 23. april 2009 Hvis noen gadd, kunne de også finnet denne?. https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/4810 den?
Überadri Skrevet 23. april 2009 Skrevet 23. april 2009 For en stund siden fant jeg en Firefox, vet ikke om det var oppdatering eller, men når jeg åpnet en fane i den, så kom det opp sidene jeg nylig hadde vært inne på.Jeg bruker nå 3.1 Beta 3, men det var ikke den jeg skulle ha. Jeg husker ikke hvor jeg fant oppdateringen, eller om det var en beta, der sidene jeg nylig var inne på kom opp når jeg åpnet en fane. Tools -> Options -> Main tab ->When Firefox starts: [velg Show my windows and tabs from last time] Da får du altså fanene som var oppe når du lukket Firefox fram igjen når du starter det.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå