snowflakes Skrevet 19. august 2008 Skrevet 19. august 2008 Skal kjøpe bærbar pc til 6000kr, hva skal jeg velge? Har sett litt på denne PC'en: http://www.elprice.no/skolestart/data-lyd-...r-pc-lxaqb0x636 Er den bra?
Trolltyv Skrevet 19. august 2008 Skrevet 19. august 2008 Kjøpte denne Asus idag og er meget fornøyd. Denne er litt bedre enn den Acer'en, jeg hadde selv tenkt å kjøpe den der som du linket men jeg traff plutseligt på denne Asus som jeg ble veldig glad i.
1915 Skrevet 20. august 2008 Skrevet 20. august 2008 ikke for å si at acer er dårlig. men HVORFOR er det slik at nesten alle skal ha acer ? skal du bruke den til skole pc ?
snowflakes Skrevet 20. august 2008 Forfatter Skrevet 20. august 2008 (endret) Kjøpte denne Asus idag og er meget fornøyd. Denne er litt bedre enn den Acer'en, jeg hadde selv tenkt å kjøpe den der som du linket men jeg traff plutseligt på denne Asus som jeg ble veldig glad i. Hva er det som er bedere med den, står ikke så mye om den der. ikke for å si at acer er dårlig. men HVORFOR er det slik at nesten alle skal ha acer ? skal du bruke den til skole pc ? Nei, skal brukes til surfing på nett og film/musikk, kankje litt små spilling. Endret 20. august 2008 av snowflakes
kaffi Skrevet 20. august 2008 Skrevet 20. august 2008 ikke for å si at acer er dårlig. men HVORFOR er det slik at nesten alle skal ha acer ? skal du bruke den til skole pc ? Er vel det at Acer er grisebillig i forhold til ytelse, men har hørt en del negativ kritikk med Acer så jeg holder meg unna
Trolltyv Skrevet 20. august 2008 Skrevet 20. august 2008 (endret) Kjøpte denne Asus idag og er meget fornøyd. Denne er litt bedre enn den Acer'en, jeg hadde selv tenkt å kjøpe den der som du linket men jeg traff plutseligt på denne Asus som jeg ble veldig glad i. Hva er det som er bedere med den, står ikke så mye om den der. ikke for å si at acer er dårlig. men HVORFOR er det slik at nesten alle skal ha acer ? skal du bruke den til skole pc ? Nei, skal brukes til surfing på nett og film/musikk, kankje litt små spilling. Prosessoren er litt bedre og jeg synest at design er bedre. En av grunnene at jeg ikke valgte Acer pågrunn av at den var svart utpå og helt hvit inni. Løp og kjøp! Endret 20. august 2008 av Trolltyv
Lukilock Skrevet 20. august 2008 Skrevet 20. august 2008 Pavilion serien er det vel en del som har hatt en del problemer med her på forumet ivertfall HP sin bedrifts serie er sikkert verdt en kikk med tankte på kvalitet.
1915 Skrevet 20. august 2008 Skrevet 20. august 2008 Hp er da ikke dårlig jeg har hatt en hp pavilion dv 6240 og nå har søstra mi den og det har ikke vært noe feil med den enda. så tviler på at så mange har hatt feil med det. men hvilke feil da feks ?
snowflakes Skrevet 24. august 2008 Forfatter Skrevet 24. august 2008 Hvilken av disse to PC'ene er best? http://www.elkjop.no/is-bin/INTERSHOP.enfi...oductTabcontent http://www.elprice.no/skolestart/data-lyd-...r-pc-lxaqb0x636
snowflakes Skrevet 24. august 2008 Forfatter Skrevet 24. august 2008 Hvorfor det? Fujitsu Siemens pc'en har 4gb ram og bedere batteri
Endre Skrevet 24. august 2008 Skrevet 24. august 2008 Er vel ganske naturlig at man hører om mange som har problemer med HP Pavillion og Acer 59x0, siden det er veldig populære maskiner.
1915 Skrevet 24. august 2008 Skrevet 24. august 2008 Hvorfor det?Fujitsu Siemens pc'en har 4gb ram og bedere batteri når ble batteriet viktig ? ;o 1 gb ram whatevere. se på cpuen og skjermkortet da.
snowflakes Skrevet 24. august 2008 Forfatter Skrevet 24. august 2008 Har ikke begge likt skjermkort? ATI Radeon HD 3470 Og aceren har 1,83GHz og Fujitsu Siemens sin har 2,0GHz?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå