Gå til innhold
Trenger du hjelp med internett og nettverk? Still spørsmål her ×

Msn og passord?!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Ok. Hør nå. Har nå klart å glemme passordet mitt til msn. Men når jeg skal lage nytt så sender de en e - mail til meg, jeg kommer meg jo ikke inn på mailen min jo! Er kanskje derfor jeg skal ha nytt passord?

 

Noen som kan hjelpe meg med dette? var jo ikke sånn før! Skal bare ha nytt passord til msn fordi jeg ikke husker det, hjelper jo ikke at de sender meg nytt passord via mailen min da?!

 

Hva gjør jeg?!

Videoannonse
Annonse
Skrevet
Når du lagde msn kontoen la du ikke inn en sekundær epost adresse da?

 

Er leeenge siden. Men ikke sant: hadde lagra passordet mitt i msn, men så fikk jeg klikka på at den ikke skulle huske det lenger. Så nå husker jeg ikke hva det er. Kan ikke huske at jeg har skrivd inn noen sekundær adresse :hrm:

 

Shit å, noen andre ideer?

Skrevet
Jeg tror du får beskjed om du ikke har en sekundær adresse. Dermed må du bare prøve å huske hva slags e-postkontoer du hadde da.

 

Men når jeg prøver å skrive inn passord nå så går den bare tilbake til det jeg hadde som da er feil. Får liksom ikke prøvd meg ut heller!

Skrevet

da du laget brukeren din, hadde du ikke et sikkerhets spørsmål du kunne ha? F.eks 'hva heter din beste venn?'

 

Det har vært ganske lenge så jeg tror du bør ha det.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...