El Pistolero Skrevet 7. august 2008 Skrevet 7. august 2008 Hei, jeg skal ha et 64 bit operativsystem og jeg tenkte lenge på home premium men så så jeg at Home Basic var 300 kroner billigere.. Er det stor forskjell på Vista HP og HB? Litt usikker..
Gjest Slettet-wtZtqAvs Skrevet 7. august 2008 Skrevet 7. august 2008 Ja veldig stor forskjell, home basic er en rippet versjon av vista det er ingen fancy detaljer med du mangler media center og alt mulig. Du kan jo bare se på linken så ser du alt du mangler som er en god del. sammenlign versjoner Jeg ville gått for home premium spessielt vis jeg skulle hatt 64 bit ville blitt dumt og ikke gjort det, for 300 kr får du ikke mye nå til dags heller så.
magnusbe Skrevet 7. august 2008 Skrevet 7. august 2008 (endret) Jepp, eg trur du vil angra på å kjøpa Home Basic. Det er vel fyrst og fremst laga for at underspeca maskiner skulle kunne køyra Vista. Det er kanskje ikkje eit problem no, men Home Basic støttar maks 8gb RAM, mot Home Premium med 16gb. Endret 7. august 2008 av magnusbe
El Pistolero Skrevet 7. august 2008 Forfatter Skrevet 7. august 2008 http://www.amentio.no/PartDetail.aspx?q=p:2000792 Det står at det er dansk men er den også på norsk? Litt latterlig at en norsk databutikk selger dansk OS!
Gjest Slettet-wtZtqAvs Skrevet 7. august 2008 Skrevet 7. august 2008 Nja de hadde jo fransk også kanskje de bare linker til alt mulig rart siden de ikke har egne lagre så bruker de jo bare andre sine lager info. vista home premium 64 bit norsk Her har du det lykke til
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå