gredd Skrevet 5. juli 2008 Skrevet 5. juli 2008 Noen forslag til høytalere som ikke bruker alt for mange batterier, evt tar strøm fra ipoden ? BIlligst som mulig =) 200-500kr Noen forslag?
Gjest Slettet-XHLacM Skrevet 5. juli 2008 Skrevet 5. juli 2008 I den nyeste utgaven av "Lyd og bilde" hadde de stor test av akkurat slike høyttalere som du er på jakt etter.
gredd Skrevet 6. juli 2008 Forfatter Skrevet 6. juli 2008 Og hvem hvilke gode kandidater var med og vant ? =) har ikke tilgang på det bladet :/
Gjest Slettet-XHLacM Skrevet 6. juli 2008 Skrevet 6. juli 2008 Det var en sak fra Logitech ("Pure-Fi anywhere") til over tusenlappen som vant. Ellers så var det Philips SBA1500 som stakk av med tittelen "beste kjøp".
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå