Lise_ Skrevet 11. april 2008 Skrevet 11. april 2008 Hei. Jeg lurte på om noen kunne svare megpå hvordanjeg får purreløk? jeg har plantet frø, men de visner når planten er ca 3cm. jeg fyller opp med jord etter hvert, sånn at den får laget store røtter, men den vil ikke likevel. Det samme gjelder tomat.. Meget takknemlig for svar.
Lise_ Skrevet 12. april 2008 Forfatter Skrevet 12. april 2008 Takker for svar. Inne. De står lyst og varmt og fuktig. Takker for svar. Inne. De står lyst og varmt og fuktig. Takker for svar. Inne. De står lyst og varmt og fuktig.
SSSø Skrevet 13. april 2008 Skrevet 13. april 2008 Var egentlig litt merkelig. Du vanner de ikke for mye da? Drukner de? Prøvd med litt gjødsel? Nå vet jeg ikke så mye om inneplanter, men hadde de stått ute ville jeg gått for fullgjødsel eller hønsegjødsel. Kan ikke se for meg at det skal være særlig forskjell på inne og ute, men høsegjødsel lukter nok litt for dårlig til at du vil ha det i huset.
Lise_ Skrevet 13. april 2008 Forfatter Skrevet 13. april 2008 Jeg tenkte å plante ut etter hvert. men takk for svar. skal prøve med gjødsel
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå