MrTjerbo Skrevet 24. mars 2008 Skrevet 24. mars 2008 Jeg får ikke spilt CoD4 MP. Etter jeg har finni server og den er ferdi lasta opp, så henger lyden seg, det blir svart og det står: iw3mp.exe har et problem og må lukkes. Vi beklager det inntrufne. Spillet er lovlig og jeg har installert windows for 2 timer siden Noen som kan hjelpe meg?
moon_blood Skrevet 24. mars 2008 Skrevet 24. mars 2008 Jeg får ikke spilt CoD4 MP. Etter jeg har finni server og den er ferdi lasta opp, så henger lyden seg, det blir svart og det står: iw3mp.exe har et problem og må lukkes. Vi beklager det inntrufne. Spillet er lovlig og jeg har installert windows for 2 timer siden Noen som kan hjelpe meg? Du må gå opp stigen bak den kanten vettu, på enden av brua over den irakerbasen. Så trekker du i spaken der med det røde lyset, så går det vettuh!
MrTjerbo Skrevet 24. mars 2008 Forfatter Skrevet 24. mars 2008 Jeg får ikke spilt CoD4 MP. Etter jeg har finni server og den er ferdi lasta opp, så henger lyden seg, det blir svart og det står: iw3mp.exe har et problem og må lukkes. Vi beklager det inntrufne. Spillet er lovlig og jeg har installert windows for 2 timer siden Noen som kan hjelpe meg? Du må gå opp stigen bak den kanten vettu, på enden av brua over den irakerbasen. Så trekker du i spaken der med det røde lyset, så går det vettuh! Ahaa, ntå
moon_blood Skrevet 24. mars 2008 Skrevet 24. mars 2008 Jeg får ikke spilt CoD4 MP. Etter jeg har finni server og den er ferdi lasta opp, så henger lyden seg, det blir svart og det står: iw3mp.exe har et problem og må lukkes. Vi beklager det inntrufne. Spillet er lovlig og jeg har installert windows for 2 timer siden Noen som kan hjelpe meg? Du må gå opp stigen bak den kanten vettu, på enden av brua over den irakerbasen. Så trekker du i spaken der med det røde lyset, så går det vettuh! Ahaa, ntå Neida, men jeg hadde samme problemet. Jeg for min del, gav opp. Noe bug i en exe fil noe sted.
tormoddf Skrevet 24. mars 2008 Skrevet 24. mars 2008 Har du noen mer detaljert feillogg? Fungerer single player? Uten noe mer info ville jeg prøvd følgende: Sjekk du har installert nyere drivere til chipset/hovedkort, lydkort og skjermkort. Oppdater DirectX. Reinstaller spillet. Er det Steam-utgaven eller installert fra CD/DVD?
MrTjerbo Skrevet 24. mars 2008 Forfatter Skrevet 24. mars 2008 Har du noen mer detaljert feillogg? Fungerer single player? Uten noe mer info ville jeg prøvd følgende: Sjekk du har installert nyere drivere til chipset/hovedkort, lydkort og skjermkort. Oppdater DirectX. Reinstaller spillet. Er det Steam-utgaven eller installert fra CD/DVD? Jeg har installert drivere som fulgte med. Ikke de nyeste. Singelplayer funker ikke, den bare avslutter etter jeg har trykka new game eller hva det står, og ikke no feilmelding. Installert fra CD/DVD. Kjøpte det om lørdagen, så litt kjipt. Det funka om lørdan, da jeg var på TG. Men så slutta det å funke utover natt til søndag
tormoddf Skrevet 24. mars 2008 Skrevet 24. mars 2008 Prøv å oppdatere driverne jeg nevnte og DirectX. Det er første bud ved de fleste spillproblemer. I tillegg til reinstallasjon. Utover det trengs det mer informasjon. Som hvaslags maskinvare og operativsystem PCen din består av. Fungerer andre spill?
MrTjerbo Skrevet 24. mars 2008 Forfatter Skrevet 24. mars 2008 Prøv å oppdatere driverne jeg nevnte og DirectX. Det er første bud ved de fleste spillproblemer. I tillegg til reinstallasjon. Utover det trengs det mer informasjon. Som hvaslags maskinvare og operativsystem PCen din består av. Fungerer andre spill? Jeg driver å laster ned drivere og direct x, jeg har ikke noen andre spill installert. AMD 64 X2 6000+ 3GHz GeForce GT 7900 256mb M2N-32SLI TWIN2X4096-6400
MrTjerbo Skrevet 24. mars 2008 Forfatter Skrevet 24. mars 2008 Nå vil ikke MP starte i det hele tatt, og singelplayer er som det samme. Får meldig før jeg starter: It appears that Call of Duty 4: Modern Wardare did not quit properly last time it ran. Do you want to run game in safe mod? This is recommended for most people. It will change your system settings but not your controls
vStyle Skrevet 24. mars 2008 Skrevet 24. mars 2008 Hadde det problemet før, fikk også melding om å starte det i safe mode. Gjør det, juster options til det du vil ha det til eller la det være, og da skal det funke.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå