neoman Skrevet 17. februar 2008 Skrevet 17. februar 2008 (endret) alså når jeg spiller arena så bare fryser pcen avogtil, rett og slett stopper opp, skjermen fryse og jeg får ingen kontakt, dette skjer bare i arena, har aldri skjedd noe annet sted enn i arena. jeg tror det er bluescreen eller noe slikt. en gang venta jeg i 5 minutter eller noe, og da kom jeg til en bluescreen sak eller noe, er ingen dataekspert. men ville reinstalert windows om det hadde skjedd randomly, men dette skjer alså bare i arena, finner det vanskelig att det er min pc det skyldes, noen ideer? arena er forøvrig ikke det beste stedet og Disconecte-fryse. Endret 17. februar 2008 av neoman
SprEA Skrevet 17. februar 2008 Skrevet 17. februar 2008 Hvis du vil at folk skal lese den teksten der så burde du begynne å bruke punktum. Enklest først, har du prøvd å bruke repair funksjonen?
neoman Skrevet 17. februar 2008 Forfatter Skrevet 17. februar 2008 Hehe, er ikke helt god til å skrive:(, ja jeg har prøvd repair det funket ikke.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå