CryDude Skrevet 8. februar 2008 Skrevet 8. februar 2008 Jeg lurer på om det er noen som kan hjelpe meg og som har litt greie på det og lage map og bruke sandbox. jeg er litt ny når det gjelder sånnt men håper på å bli bedre
Maniche Skrevet 9. februar 2008 Skrevet 9. februar 2008 Jeg lurer på om det er noen som kan hjelpe meg og som har litt greie på det og lage map og bruke sandbox.jeg er litt ny når det gjelder sånnt men håper på å bli bedre du kan finne MASSe bra på crymod.com (leit i forum/sandbox2 basics så klarer du deg ) velkommen til forumet!!
CryDude Skrevet 9. februar 2008 Forfatter Skrevet 9. februar 2008 Men hvet du hvordan man installerer det da? og hvor man finner det og får det i gang??
Maniche Skrevet 9. februar 2008 Skrevet 9. februar 2008 Men hvet du hvordan man installerer det da? og hvor man finner det og får det i gang?? så du hadde ike kommet lenger nei hehe, Min Datamaskin/X:crysis dvden, høyre klikk, velg "utforsk" så finner du en mappe som heter "sandbox2" eller noe, så ligger det en .exe fil som du dobbelklikker på og følger instruksene
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå