Gå til innhold

aaaargh- 8500 utsatt 20 dager????


Anbefalte innlegg

Skrevet

helvetes nettbutikken hadde sendt meg mail idag om at kortet jeg har bestillt er utsatt leveringsdatoen med ikke en eller fem dager men hele 20 DAGER!!!

*%¤!!!£$$£@€{{{{{GRRRRRRRR.

måtte ithelvetet spise deres baller kokt.

noen som mener noe annet om slikt??

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ha-ha-ha :sad:

Slikt er utrolig irriterende! HAr endelig tatt mot til å kjøpe en vare en har kikket på en stund, og så skjer dette - varens levering utsettes - grrrrrrrrrr!

Bestillte nylig en pc hos Komplett Data, noe som "bare" skulle ta 1 uke. Men de idiotene presterte og bruke hele 5 uker på å levere den j**** maskina. Gjett om jeg ringte og brukte kjeft så og si annen hver dag! Og de var så greie da, skulle ringe meg tilbake samme dag for å gi meg nærmere beskjed, men det gjorde de ALDRI (4 ganger skulle de ringe meg tilbake). Arghhhhhhhhhhhhhh Yepp - det er hat!!!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...