hans94 Skrevet 15. januar 2008 Skrevet 15. januar 2008 Hei! har et lite problem med sprayen på Counter Strike Source.. når jeg finner sprayen etter å ha startet spille, og trykket på alternativer, finner jeg den i en "cstrike" mappe og deretter trykker ok for å bruke den. Der står det "Kan ikke skrive ut sprayfil. Det kan hende at den gjeldene brukeren ikke har tillatelse". Noen som vet hva dette vil si? evt hva man kan gjøre? Takker for alle svar!
Jooakim Skrevet 5. april 2008 Skrevet 5. april 2008 Engelsk i listen, er der det står "norsk" - en liten bug der.
osteper94 Skrevet 30. august 2008 Skrevet 30. august 2008 Skift språket i steam til engelsk. Hvor gjør jeg det?? :O det er ikke engelsk på steam'en min! D:
Jooakim Skrevet 31. august 2008 Skrevet 31. august 2008 Skift språket i steam til engelsk. Hvor gjør jeg det?? :O det er ikke engelsk på steam'en min! D: Engelsk i listen, er der det står "norsk" - en liten bug der.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå