Atlesen Skrevet 13. januar 2008 Skrevet 13. januar 2008 Som topic sier.. Norsk guide til Knife-Mod og Parachte plugins?
Jooakim Skrevet 13. januar 2008 Skrevet 13. januar 2008 Det hadde vært fint med litt bedre forklaring, for det er ikke lett å skjønne om du vil ha guide for installering av pluginene, eller om du vil ha guide til hvordan de fungerer. Om du trenger hjelp til det siste jeg nevnte, burde du jo også gitt navn på pluginen. I min oversikt over guider finner du både AMX-guide (for HL1-motoren (CS, CZ osv.)) og SourceMod-guide (for HL2-motoren (CS:S, HL2:DM, TF2 osv.)). Du må installere en av disse for å kunne legge inn tilleggsplugins. Trykk her (AMX|SM) og her ( AMX|SM) for å lese hvordan du legger til en slik plugin. Om du ikke skal bruke den pluginen jeg skrev om i eksempelet, går du inn på pluginoversikten (AMX|SM) for å finne den pluginen du er ute etter. Lykke til!
Atlesen Skrevet 13. januar 2008 Forfatter Skrevet 13. januar 2008 Har gjordt alt riktig,men det funker ikke, kommer att den ikke finner den ene fila:S
Atlesen Skrevet 13. januar 2008 Forfatter Skrevet 13. januar 2008 Dropp det dere,denne kan slettes ettersom vi ikke gadd å ha det mer,å heller ikke fikk det til..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå