OldSchoolPhotoSnapper Skrevet 3. januar 2008 Skrevet 3. januar 2008 Jeg har et stort problem i Sims2. Når jeg feks trykker på kjøleskapet og får opp menyen over ting man kan gjøre så lukker den menyen seg igjen omtrent med en gang. Det samme skjer på alle andre ting også. Det varierer fra gang til gang hvor lang tid det tar før den lukker seg, men det er sjeldent jeg rekker å gjøre noe som helst. Er det noen andre her som har opplevd det samme?
OldSchoolPhotoSnapper Skrevet 3. januar 2008 Forfatter Skrevet 3. januar 2008 Ja jeg har prøvd med 3 forskjellige. 1 trådløs og 2 med tråd. Har også forsøkt å instalere spillet og drivere til musa på nytt uten at det hjalp.
ListeKlovnen Skrevet 3. januar 2008 Skrevet 3. januar 2008 Liten sjanse for men det kan jo være lasern/kula under musa det kommer ann på. Eller så kan det være PC-en din
OldSchoolPhotoSnapper Skrevet 3. januar 2008 Forfatter Skrevet 3. januar 2008 Det må isåfall være pcen. Merkelige greier. Opplevde ikke dette når jeg spilte for en tid tilbake
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå