wwwerner Skrevet 20. oktober 2007 Skrevet 20. oktober 2007 Er det mulig å gjøre som på Source, og lagre det du vil kjøpe? Det er veldig tungvindt å gå inn på Equipment for så å kjøpe en og en granat... Autobuy kjøper jo dessuten kun 3 forskjellige våpen, og ammo... Jeg vil altså ha det som Source, der du bare trykker B og S og så har du alt du trenger! Går det an? (Muligens litt dårlig forklart, men jeg håper noen skjønner det.. )
BlueEAGLE Skrevet 20. oktober 2007 Skrevet 20. oktober 2007 counter-script.net eller noe i den duren. google hjelper deg videre.
Jooakim Skrevet 20. oktober 2007 Skrevet 20. oktober 2007 Denne kunne jeg ha funnet ved et enkelt lite søk, eller ved å se i Nyttige tråder i CS-forumet *LES HER FØR DU SPØR*.
wwwerner Skrevet 20. oktober 2007 Forfatter Skrevet 20. oktober 2007 Denne kunne jeg ha funnet ved et enkelt lite søk, eller ved å se i Nyttige tråder i CS-forumet *LES HER FØR DU SPØR*. Ahh, tusen takk! Søkte litt, men fant ikke den der...
vargaz Skrevet 21. oktober 2007 Skrevet 21. oktober 2007 Det er veldig enkelt å lage buyscript i cs 1.6 , hvis du pm'er meg, så skal jeg sette opp et til deg..
Jooakim Skrevet 21. oktober 2007 Skrevet 21. oktober 2007 Dette er jo noe av det letteste du finner. Om du ikke finner den tasten du vil ha bindet til, så er det bare å endre etterpå.
wwwerner Skrevet 21. oktober 2007 Forfatter Skrevet 21. oktober 2007 (endret) Dette er jo noe av det letteste du finner. Om du ikke finner den tasten du vil ha bindet til, så er det bare å endre etterpå. Hmm... Jeg fant et dokument i cstrike-mappa som heter autobuy. Kan jeg ikke bare gjøre om på den, slik at autobuy kjøper granater osv? (Jeg har nemlig ikke peiling på scripts osv. ) Det går vel greit dersom jeg gjør om Klikk for å se/fjerne innholdet nedenfor m4a1 ak47 famas galil p90 mp5 primammo secammo defuser vesthelm vest til Klikk for å se/fjerne innholdet nedenfor m4a1 ak47 famas galil p90 mp5 primammo nighthawk fiveseven secammo defuser flash hegren sgren vesthelm vest ? Endret 21. oktober 2007 av wwwerner
Jooakim Skrevet 21. oktober 2007 Skrevet 21. oktober 2007 Prøv deg frem på "BuyScript Mekkern", om ikke, er det bare å spørre om det du lurer på, så svarer en eller annen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå