Moonshield Skrevet 18. oktober 2007 Skrevet 18. oktober 2007 Jeg skal da bytte til XP, og jeg vil ikke begynne å patche WoW om igjen, eller styre masse med unødvendige ting. Så jeg lurer på hvilke filer jeg bør legge på CD?
Dwagon Skrevet 19. oktober 2007 Skrevet 19. oktober 2007 hiv wowkatalogen over på en ekstern disk så slipper du å installere det på nytt.
Moonshield Skrevet 19. oktober 2007 Forfatter Skrevet 19. oktober 2007 Vi har en ekstern disk, men siden broren min har Linux, funker ikke den på Windows. + At jeg tenkte å ha sanger med, så det eneste jeg trenger er Interface mappen, og filen/filene som gjør slik at jeg spiller å patche WoW igjen, det er alt jeg trenger.
CombatPsycho Skrevet 19. oktober 2007 Skrevet 19. oktober 2007 Vi har en ekstern disk, men siden broren min har Linux, funker ikke den på Windows. + At jeg tenkte å ha sanger med, så det eneste jeg trenger er Interface mappen, og filen/filene som gjør slik at jeg spiller å patche WoW igjen, det er alt jeg trenger. Aldri vært borti linux, men det skal da gå flytte over via eksterndisk likevell mener jeg da?
Frostshock Skrevet 19. oktober 2007 Skrevet 19. oktober 2007 (endret) Hei.. Det du trenger for å ta vare på alle instillingene i wow er: Interface WTF Chache Fonts (er ikke helt sikker, men ta den med likevel:P) Jeg vet ikke hva du må ha med for å slippe å patch wow though. Endret 19. oktober 2007 av zl33p
Moonshield Skrevet 19. oktober 2007 Forfatter Skrevet 19. oktober 2007 Å slippe å patche er vel det viktigste. Interface o.l er ike lke viktig..
Yoshi187 Skrevet 19. oktober 2007 Skrevet 19. oktober 2007 Hvis du vil ha med addons og innstillingene, må du nok ta med hele wow mappa. Du kan fjerne patchene som ligger der, hvis du ikke vil ha de. Brenn det på 2 dvd plater, som koster ca. 4 kr per stk.
John Keats Skrevet 19. oktober 2007 Skrevet 19. oktober 2007 Vi har en ekstern disk, men siden broren min har Linux, funker ikke den på Windows. + At jeg tenkte å ha sanger med, så det eneste jeg trenger er Interface mappen, og filen/filene som gjør slik at jeg spiller å patche WoW igjen, det er alt jeg trenger. Aldri vært borti linux, men det skal da gå flytte over via eksterndisk likevell mener jeg da? Regner med at han har ex3 som filsystem på disken
Moonshield Skrevet 19. oktober 2007 Forfatter Skrevet 19. oktober 2007 Smea, jeg regner med du vet hvordan jeg kan kopiere enkelte filer som gjør at jeg slipper å patche når jeg bytter til XP?
nazrm Skrevet 19. oktober 2007 Skrevet 19. oktober 2007 X:\World of Warcraft\Data <- der ligger alt av core filer, mest sannsynlig der alt av patcher er lagt inn også. Min er 7,12gb, though, so du kan jo like godt ta med hele WoW mappen..
Moonshield Skrevet 19. oktober 2007 Forfatter Skrevet 19. oktober 2007 Kan jo få 2 cd'er, del 1 hvor jeg tar f.eks... litt av data, og CD 2 hvor jeg tar resten. 7/2=3.5 på hver, da får jeg faktisk plass til musikken også.
yuo are smart Skrevet 19. oktober 2007 Skrevet 19. oktober 2007 Det er vel "Data" mappa du trenger for å slippe å patche. Den er rimelig stor, så du må nok han en ekstern disk/stor USB penn for å få den over.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå