Gå til innhold

vista må re-aktiveres!?


Alte-to

Anbefalte innlegg

Skrevet

hei.

 

la inn ny bios på HK og kjører 64bit OEM vista... nå fikk jeg plutselig 2dager på meg til og aktivere... igjenn. hatt vista'n oppe og gå siden... release-datoen i norge.

OG cd-key er allerede ibruk står det!?

 

djizes! hva skal jeg gjøre!? Datoen er 1 dag etter dags dato... kan det ha noe med det og gjøre? men, booter jeg låser sikkert Vista'n seg!

 

HELP

 

TA

Videoannonse
Annonse
Skrevet

hei hei.

 

det samme skjedde meg, (hadde lekt meg noe sinnsykt med å rote rundt i vista og dermed måtte reinstalliere en god del)

 

bare å velge å aktivere over telefon, det er enkelt å greit, ei (svensk) dame på tråden spurte om jeg hadde den på flere enn 3 PC-er, jeg sa nei, dermed fikk jeg noen laaange koder for å "låse" vista opp

 

(siden du har OEM kan det være noe annerledes men, et nytt HK skulle ikke ha noe å si)

Skrevet

litt treg til og svare jeg, men jeg fikk til slutt en laaaaang kode jeg måtte taste.

Men, først ble ikke CD-Key'n min kodkjent/funnet... ble da satt over til kundebehandler som tastet litt og satte meg over til den laaaaaange kode-greia^^

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...