Gå til innhold

Hjelp ! Basshøytalere til båt


Anbefalte innlegg

Skrevet

Heisann !

 

Jeg har ikke snøring når det gjelder høytalere osv, men jeg vet når et par høyttaler er ødelagte og det er mine.. :(

Jeg trenger da hjelp med å kjøpe et nytt. Det er til min Polar 25 fot, men trenger ikke vanntette !

Vil ha noen med bra lyd og helst til rundt 1000-lapp'n. Hadde satt pris på linker til noen sider :D

post-123383-1179538125_thumb.jpg

post-123383-1179538177_thumb.jpg

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

Hm, hva med magnat express 12? 12" til rundt tusenlappen som spiller som bare faen. :thumbup: Er ikke sikker på hvilken nettbutikker som har de da. :hmm:

 

Har 2 av de i bilen på en Magnat Rock Mono 1000, og de spiller imponerende bra i forhold til prisen.

Endret av Lefse
Skrevet
Hm, hva med magnat express 12? 12" til rundt tusenlappen som spiller som bare faen. :thumbup:  Er ikke sikker på hvilken nettbutikker som har de da. :hmm:

 

Har 2 av de i bilen på en Magnat Rock Mono 1000, og de spiller imponerende bra i forhold til prisen.

8645908[/snapback]

 

Tusen takk, jeg skal se nærmere på det ! :D

Skrevet

Du får passe på at du ikke spiller når det er mye bevegelse i båten da. Er slik bla. mange bil høytalere blir ødelagt ;)

Skrevet

Tja, høytalere blir lett ødelagte hvis de får en skikkelig dunk mens de spiller. Magneten går intill og alt fucker seg, kortslutning.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...