Luunde Skrevet 15. mai 2007 Skrevet 15. mai 2007 Jeg slår på pcen, så skjer det ikke noe mere, Skjermen er helt svart.' Litt hardware. Skjermkort Prosessor Minne Hovedkort Takker for alle nyttige svar
bassiss Skrevet 15. mai 2007 Skrevet 15. mai 2007 Og du har ikke gjort noe som helst før dette skjedde? Det kan skyldes mye rart det der... Har det samme problemet
Luunde Skrevet 15. mai 2007 Forfatter Skrevet 15. mai 2007 Gjorde aboslutt ingenting, byttet bare prosessor og psu.,
bassiss Skrevet 15. mai 2007 Skrevet 15. mai 2007 Gjorde aboslutt ingenting, byttet bare prosessor og psu., 8621811[/snapback] Ta ut cpu'n og se om den ser ok ut... kan hende du har bøyd noen pins.. husket du å løfte på den lille spaken før du satte i cpu?
Luunde Skrevet 16. mai 2007 Forfatter Skrevet 16. mai 2007 Jeg har en liten mistanke om at det ikke er nok kjølepasta på, Noen som har noen som helst anelse. ?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå