larseer83 Skrevet 1. mai 2007 Skrevet 1. mai 2007 Hei! Er det noen som er flinke til å senke biler i Kongsvinger sområdet? Kunne sikkert gjort det selv, men har hverken tid eller utstyr til å gjøre det.... Tips til sjapper??
pelsdyret85 Skrevet 1. mai 2007 Skrevet 1. mai 2007 Bilverksted? Bare og gi dem noen deler og be dem montere delene
JimL Skrevet 1. mai 2007 Skrevet 1. mai 2007 Bilsenking? Er jo bare å kjøpe senkefjærer så kan jo et hvilket som helst verksted med respekt for seg selv bytte dem.
larseer83 Skrevet 1. mai 2007 Forfatter Skrevet 1. mai 2007 jess... den er grei... da kommer et nytt spm... hvor får jeg tak i fjærer til en mercedes w124 til en fornuftig pris på nett?
JimL Skrevet 1. mai 2007 Skrevet 1. mai 2007 bsbildeler.no send mail/ring om det ikke står på sida, de skaffer nok.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå