kalle_klovn_1990 Skrevet 25. april 2007 Skrevet 25. april 2007 Ja, når jeg skulle spille av en video igår fikk jeg denne beskjeden. Og det er merkelig, for jeg har lagret absolutt alt jeg har på ekstern harddisk. Takker for hjelp
Bandaloginzih Skrevet 25. april 2007 Skrevet 25. april 2007 Er nok ikke HDD plass den mener. Hvor mye RAM har du? tror nok det er RAM'en som "tok slutt"
Bandaloginzih Skrevet 25. april 2007 Skrevet 25. april 2007 hmm... da høres dette litt suspekt ut spør du meg! Prøvd med virus scan og AdAware ol?
Caze Skrevet 25. april 2007 Skrevet 25. april 2007 Hvilket program brukte du til avspilling av filmen?
kalle_klovn_1990 Skrevet 25. april 2007 Forfatter Skrevet 25. april 2007 Jeg kjører ad aware full scan en gang om dagen og scanner hele greia med norton antivirus en gang i uka. Jeg prøvda windows media player, real player og quick time player til å spille av. Fikk den samme meldingen med alle sammen.
Caze Skrevet 25. april 2007 Skrevet 25. april 2007 Rart hvis alle disse applikasjonene ga nøyaktig samme feilmelding "Ran out of memory", for hver applikasjon pleier å ha sine egne sett med feilmeldinger. Dersom det er nøyaktig samme feilmelding i alle sammen, kan det tyde på at det ikke er applikasjonens feilmelding - men heller en tredjeparts software som melder det.
nabbskall Skrevet 25. april 2007 Skrevet 25. april 2007 Hvilket skjermkort har du? Har skjermkortet eget minne? eller er det innebygd, slik at det "tar" fra den fysiske minne?
kalle_klovn_1990 Skrevet 25. april 2007 Forfatter Skrevet 25. april 2007 (endret) Rart hvis alle disse applikasjonene ga nøyaktig samme feilmelding "Ran out of memory", for hver applikasjon pleier å ha sine egne sett med feilmeldinger. Dersom det er nøyaktig samme feilmelding i alle sammen, kan det tyde på at det ikke er applikasjonens feilmelding - men heller en tredjeparts software som melder det. 8468445[/snapback] Det kom ikke nøyaktig samme melding på alle, de varierte, men de ga samme budskap. Hvilket skjermkort har du? Har skjermkortet eget minne? eller er det innebygd, slik at det "tar" fra den fysiske minne? 8468484[/snapback] Jeg tror skjermkortet er ATI RADEON XPRESS 200M. Det er en laptop så den er vel innebygd. Endret 25. april 2007 av Jurgemaister
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå