Pug-Nose Skrevet 20. april 2007 Skrevet 20. april 2007 Har en kamerat som skal på jorda rundt reise fra juli til januar. Til dette skal han ha et kompakt kamera til ca 7-8000. Det viktigste er at det har bra bildekvalitet og er lite. Om det er DV, HDD eller DVD er vel ikke så farlig. Han jobber på mpx, og kan få rabatter derfra. Så det er bra om dere kan velge utifra disse alternativene: http://www.mpx.no/aspx/produkter.aspx?l=2&...&visavdeling=32 Er HD det beste å satse på, eller er det fortsatt mange barnesykdommer på disse?
Rivers Skrevet 20. april 2007 Skrevet 20. april 2007 Vil tro DV er det beste på en sånn tur. En harddisk fylles opp og må tømmes. DV og DVD kan lett byttes, men jeg tror DV bånd er billigere enn DVD og så har de mye bedre kvalitet på opptakene og plass til mer (?).
Pug-Nose Skrevet 21. april 2007 Forfatter Skrevet 21. april 2007 Jeg ville gått for dv. 8434924[/snapback] Hva med dette? http://www.mpx.no/aspx/produkt/prdinfovnet.aspx?plid=76860# Eller kanskje dette: http://www.mpx.no/aspx/produkt/prdinfovnet.aspx?plid=77317 Eller er "standard definition" kameraene fortsatt best?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå