thomanil Skrevet 19. april 2007 Skrevet 19. april 2007 (endret) Hei, blir nødt til å oppgradere pc'en min grunnet hardware-havari. En hyggelig bieffekt av dette er at jeg plutselig kommer til å ha jern til å kunne dra de nyere spillene igjen. Gothic 3 er en av titlene som står høyt på lista. Før jeg går til innkjøp lurer jeg imidlertid på hva som er patch-status på det nå. Ved release hadde det såvidt jeg forstod en haug bugs, er dette betydelig forbedret i ettertid? Har blitt vant med noenlunde feilfrie spill på konsoll i det siste, ønsker ikke kjøpe et produkt der jeg må trippe mellom store bugs under spilling. Endret 19. april 2007 av thomanil
thomanil Skrevet 20. april 2007 Forfatter Skrevet 20. april 2007 Ingen som har spilt Gothic III med oppdatert patching i det siste?
Zithor Skrevet 20. april 2007 Skrevet 20. april 2007 Om du har lest om den som suser rundt her på forumet så tror jeg ikke den har kommet enda. 1.12 har fikset en del (nåværende patch) men bugfritt? Nja, skeptisk.
cannavaro Skrevet 30. april 2007 Skrevet 30. april 2007 Kommer nokk aldri til å bli helt bugfritt, er nokk ingen spill som er det men det blir nokk fikset mange bugger i den neste patchen
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå