tjuddi Skrevet 14. desember 2002 Skrevet 14. desember 2002 skal begynne å planlegge mitt fremtidige husprosjekt og lurer på om det finnes noe dataprogram, som man kan tegne inn romløsninger og etterpå virtuelt gå inn i huset og se på pc en hvordan det kan bli?
tjuddi Skrevet 14. desember 2002 Forfatter Skrevet 14. desember 2002 finnes det en url til download av prøveversjon?
CerveZa_ Skrevet 14. desember 2002 Skrevet 14. desember 2002 Quote: Den 2002-12-14 02:05, skrev Komle:archicad Tror Komle har sagt alt som trengs, dette bruker de på høyskolen søstera mi går på i Bergen. Men hvis du skal kjøpe det ærlig og rederlig så vil jeg anbefale deg å bli kjent med en student som kan kjøpe det billig for deg, etter som jeg husker så er det enorm prisforskjell på studentlisens og vanlig lisens
tjuddi Skrevet 14. desember 2002 Forfatter Skrevet 14. desember 2002 skjekket på google virker rimelig heftig da!
tomsmart Skrevet 14. desember 2002 Skrevet 14. desember 2002 Det finnes også noe som heter "3d home arcitect" fra brøderbund. Er veldig bra det også. Gå inn på denne adressen: http://www.broderbund.com/Product.asp?OID=...7&SC=0120056015
viggo Skrevet 14. desember 2002 Skrevet 14. desember 2002 Her er gratis planleggere for kjøkken og kontor fra ikea: http://www.ikea.no/rooms_ideas/kitchen/download.asp http://www.ikea.no/office_planner/office_planner.asp Testa den for kjøkken, ganske genial :smile:
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå