Gå til innhold

Snoop Dogg konsert i morgen.


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet
Klart det. Gruer meg nesten litt til Jibbs, men får gi han en sjanse. Kurupt blir fett da. Og Snoop :D

8132566[/snapback]

Gruer deg? Tenk deg King Kong på det anlegget på spektrum. Skal vedde på at noen av publikum kommer til å drite på seg av bassen :p

Skrevet

Og han kom jo ikke? Gleda meg nesten mer til å høre på King Kong på Spektrum sine høytalere enn Diddy ass :p Men Snoop var konge idag. Aldri vært så gira og dansevill som jeg var der, i edru tilstand :p

Skrevet (endret)

Diddy er så fag, har folk til å bære fckings paraply over huet hans .. tulling.. primadonna :sick:

 

SNoop er rååå ;D :cool:

Endret av NiccOz
Skrevet

Den dansinga hans var ikke akkurat mye å skryte av :p Han fenga bra, men Snoop lagde mest show, hadde de feteste trackene og fikk meg til å bevege mye på meg. Creds ;)

Skrevet
Den dansinga hans var ikke akkurat mye å skryte av :p Han fenga bra, men Snoop lagde mest show, hadde de feteste trackene og fikk meg til å bevege mye på meg. Creds ;)

8141863[/snapback]

 

 

hehe, diddy er så aesj.. bare aesj.. liker ikke musikken hans ass.. eller han

 

:p

Skrevet

http://www.vg.no/pub/vgart.hbs?artid=145983

 

Ranet billetter fra rap-fansen

 

Ifølge politiet var det veldig mange slike tilfeller utenfor konsertarenaen mandag kveld.

 

Etter at ranerne har fått hånd på billettene har de oppsøkt andre for å videreselge billettene. Deretter ranet ungdomsgjengene på nytt lommebøkene til de som var interessert i å kjøpe de stjålne svartebørsbillettene.

 

I tillegg har det vært en god del tyverier av billetter til folk på vei inn i konsertarenaen.

 

Folk har hatt billetten i hånda når de har blitt kroppsvisitert på vei inn, og da har folk på utsiden av gjerdet nappet til seg billettene og løpt fra stedet, forteller Solum.

 

 

 

Jaja... så mange wannabe gangsters og innvandrerungdommer på ett sted... kan umulig gå bra. Særlig når politi og arrangør er totalt fraværende med sikkerhet før noe faktisk skjer.

 

Var på Shakira konsert med dama dagen før, merkelig nok skjedde det overhodet ingenting der... :!:

Skrevet
Jaja... så mange wannabe gangsters og innvandrerungdommer på ett sted... kan umulig gå bra. Særlig når politi og arrangør er totalt fraværende med sikkerhet før noe faktisk skjer.

8143857[/snapback]

 

Det er ikke wannabe-gangstere, og det var politi over alt.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...