xD^^ Skrevet 1. mars 2007 Skrevet 1. mars 2007 Heisann. Jeg har i den siste tiden sett litt etter ny skjerm, og jeg savnet veldig en funksjon som gjør at man kan sortere skjermene etter oppløsning. Noe slikt som, minimum ****x**** piksler, hvor man kan velge mellom de forskjellige oppløsningene som er akutelle på markedet i dag, eller noe. Noen som har innskudd til denne tanken? Kunne det vært noe?
amund Skrevet 5. mars 2007 Skrevet 5. mars 2007 Heisann. Jeg har i den siste tiden sett litt etter ny skjerm, og jeg savnet veldig en funksjon som gjør at man kan sortere skjermene etter oppløsning. Noe slikt som, minimum ****x**** piksler, hvor man kan velge mellom de forskjellige oppløsningene som er akutelle på markedet i dag, eller noe. Noen som har innskudd til denne tanken? Kunne det vært noe? Så lenge vi oppgir høyde som én tallverdi, og bredde som én tallverdi er det mulig å sortere og filtrere etter oppløsning. Sorteringen støttes ikke per i dag, men vil komme i neste versjon av prisguiden.
xD^^ Skrevet 5. mars 2007 Forfatter Skrevet 5. mars 2007 Kjempeflott. Mye mer praktisk, siden folk sannsynligvis ser etter den og den oppløsningen når de leter etter ny skjerm.
Anbefalte innlegg