Gå til innhold

Erfaringer med Logitech Mobile Pro headset?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei, må ha meg et nytt blåtann-headsett siden det gamle er helt håpløst og kobler seg fra osv.

 

Må ha et som fjerner bakgrunnsstøy bra og som sitter godt rundt øret, helst uten sånn "plugg" inn i øret (synes det kiler så jævli)

 

Logitech Mobile Pro virker midt i blinken (http://www.logitech.com/index.cfm/products/details/NO/NO,CRID=2193,CONTENTID=11040), eneste er at det kanskje virker litt stort da men..

 

Noen som har erfaringer med dette? Har hørt rykter om at det bruker teknologi som det amerikanske forsvaret bruker for støyreduksjon, stemmer dette?

 

mvh

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

Vel, kan ihvertfall legge til èn erfaring! Ørebøylen er skrøpelig, så ikke prøv å bøy og tilpass den øret slik som jeg prøvde, det gikk ikke så bra *knekk*! :) Trodde den var elastisk som på mitt forrige HS, men det er et fjærsystem istedetfor. Ødela det før jeg fikk tatt det ordentlig i bruk :( Anyway jeg lima det så det holdt en kveld på jobb, og det fungerte veldig bra ellers, bortsett fra at det ser litt geeky ut da. Veldig god lydkvalitet begge veier, satt med musikken på full guffe og man hørte meg fortsatt :D

 

Håper jeg får nytt på garantien, hvis ikke så kjøper jeg nok samme igjen.

Endret av Magnalf

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...