Gå til innhold

Nytt kabinett, trenger litt hjelp


Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Heisann hoppsann!

 

Det har seg sånn at jeg tenkte å kjøpe nytt kabinett, da det jeg har nå er trangt, og er veldig varm. Jeg tenkte på denne http://psdata.no/ps.asp?it=128947. Noen som har erfaringer med dette ? En ting til, hvordan skjekker jeg om hovedkortet er i ATX format? En ting til, jeg har cardreader på pc'en. Denne vil jeg gjerne beholde. kan jeg det med dette kabinettet uten å lage en fiks McGyver løsning? En siste ting, noen som vet om noen vifter som er stille og som kjøler bra hadde det vært knall :)

Endret av betten
Videoannonse
Annonse
Skrevet

cardreaderen kan du sikkert bruke.

Der er installert 2 vifter i kabinettet.

Trykk på detaljerte spesifikasjoner rett under bildet.

Husk følger ikke med strømforsyning.

Skrevet (endret)
Det Antec kabinettet som kvase linker til ser ut til å ha svært gode kjølemuligheter. Kanskje det er akkurat det trådstarter er ute etter, utseende er en smakssak.

Det kan iallefall se sånn ut ja. :hmm: Nå er det jo også slik at så store vifter ofte er stillegående og flytter mye luft. Viftene var store og fine... Stilig var det og. Jeg synes du burde gå for det "Antec'en" :yes:

Endret av ElderScrollsinisten

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...